Jak korzystać z myjki do okien Karcher

Umycie okien nie pozostawiając przy tym smug używając w tym celu tradycyjnych metod jest pewnym wyzwaniem. Firma Karcher wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu udostępniła na rynku myjki do okien – warto zapoznać się ze sposobem ich działania.

Jak użyć środka czyszczącego za pomocą myjki do okien Karcher?

Większość myjek do okien Karcher wyposażona jest w specjalny pad z mikrofibry połączony z butelką ze spryskiwaczem, za pomocą których z łatwością spryskamy powierzchnię przeznaczoną do mycia środkiem czyszczącym. Jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze od tradycyjnych sposobów, bowiem spryskując powierzchnię możliwe jest od razu jej czyszczenie padem z mikrofibry.

Jak użyć elektrycznej myjki do okien Karcher?

Po spryskaniu powierzchni przeznaczonej do mycia środkiem czyszczącym oraz przetarciu jej padem z mikrofibry, należy odessać wilgoć wraz z brudem za pomocą myjki do okien Karcher. Żeby uzyskać najlepszy efekt, należy przesuwać myjką po czyszczonej powierzchni równomiernie z góry na dół. W ten sposób jesteśmy w stanie umyć nie tylko tradycyjne okna domowe, ale także okna dachowe czy okna ze szprosami. Listwy na ssawce są wymienne, dlatego możemy je z łatwością umyć po każdym użyciu.